قهوه نوشیدنی بسیاری از مردم امروز

ارائه دهندگان آموزش در سراسر جهان این مسئولیت را دارند که اطمینان حاصل کنند که تنظیمات معقول برای یادگیرندگان با مشکل یا ناتوانی خاص یادگیری انجام می شود  قهوه برای لاغری شکم و پهلو که بر دسترسی آنها به آموزش و ارزیابی (امتحانات) تأثیر می گذارد.

این تنظیمات تضمین می کند که یادگیرنده در هنگام درخواست و شرکت در یک برنامه آموزشی یا آموزشی دچار محرومیت یا تبعیض نمی شود.

انجمن اندازه لباس بافتنی نوزاد تخصصی (SCA) یک انجمن غیرانتفاعی مبتنی بر عضویت است که بر پایه‌های باز بودن، فراگیری و قدرت دانش مشترک بنا شده است. به این ترتیب، SCA متعهد به فرصت های برابر برای همه فراگیران برای شرکت در برنامه های آموزشی خود (برنامه مهارت های قهوه، برنامه تکنسین قهوه و برنامه پایداری قهوه) است.

خط مشی دسترسی SCA به آموزش شرایطی را مشخص می کند  شومیز یقه کراواتی که تحت آن یک یادگیرنده ممکن است برای تعدیل معقول درخواست کند و نوع تعدیل هایی که یادگیرنده ممکن است انتظار داشته باشد ارائه شود.

این خط مشی مسئولیت یادگیرنده، AST و SCA را در اعمال تنظیمات معقول تایید می کند. طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه این خط‌مشی بر یکپارچگی فرآیند ارزیابی تأثیری نمی‌گذارد: یک تعدیل معقول همچنان باید اطمینان حاصل کند که ارزیابی دقیق، منصفانه و معتبر است و نتیجه قابل اعتماد است.

 • منابع:
  1. SCA’s Access to Education Policy
 • تبلیغات: 
  1. آشنایی با چند نوشیدنی که برای صبح زود مناسب است!
  2. تولید روشویی با ضایعات پلاستیکی!
  3. آیا با مصرف یک گرم پودر هسته خرما از طریق دماغ می توان آینده را دید؟!
  4. انبار کولر که در آتش سوزی سالم ماند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.